Kviz gasilske mladine  • 9. 3. 2019

Številčna mladina GZ Cerknica in GZ Loška dolina

V soboto, 9. marca,   je v prostorih osnovne šole in telovadnice Grahovo potekal kviz za gasilsko mladino. Po vasi je bilo kar živahno, igrišče polno otrok. Tehnična organizacija tekmovanja je letos padla na naše društvo. Komisija za mladino in nekaj operativnih članov so že v petek pripravili vse potrebno. Tekmovalo je kar 63 ekip Gasilske zveze Cerknica in Gasilske zveze Loška dolina v treh kategorijah. Grahovo je zastopalo 7 ekip (5 ekip pionirjev, 1 mladincev in 1 pripravnikov). Tekmovanje je potekalo od 8.30 do 13.30, ko se je končalo s podelitvijo priznanj in medalj. Naši pionirji Živa, Julija in Primož so zasedli 2. mesto od 24 ekip v svoji kategoriji  in se uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo v soboto, 16.3., v Starem trgu. Tudi druge ekipe so se dobro odrezale, vendar naprej gredo le prvo- in drugouvrščeni. Želimo jim obilo uspeha in uvrstitev na državno tekmovanje.

Priprave na kviz

Naši pionirji z mentorjema na kvizu

Čakanje na rezultate